Támogatások

Tisztelt Szülők, Sporttársak, Sportbarátok !

Köszönjük az elmúlt évi támogatásaikat, melyekkel hozzájárultak a paksi teniszsport fejlődéséhez. A felépült csarnokunkban folyamatosan játszhatnak gyermekeink, versenyzőink és a szabadidőt teniszre fordító amatőr játékosaink.

A PTA alapítvány a -PSE Tenisz szakosztályának együttműködésével-, kibővült és megújult létesítményeink fenntartására, és minél magasabb színvonalú működtetésére törekszik. Lehetőségeink bővülésével együtt anyagi kötelezettségeink is nőttek természetesen. Alapítványunk, mint ahogy azt eddig is tette, továbbra is elkötelezetten támogatni szeretné a paksi tenisz életet.

Kérjük, támogassa az alapítványt, hogy mi is támogathassuk az Önök, és gyermekeik sportolási feltételeit.

Az alapítvány adószáma és neve:

18851605-1-17

PAKS TENISZSPORTJÁÉRT ALAPÍTVÁNY

Támogatásukat előre is köszönjük

Paks Teniszsportjáért Alapítvány (PTA)

Kuratóriuma

Kiemelt támogatóink